תוכן

תוכן טוב מושך את תשומת הלב. כתיבת תוכן מצטיין מעוררת השראה ומניעה לפעולה.

עבורנו התוכן הוא המהות, הצליל, הטון והצורה. תוכן צריך להיות מעניין, מסקרן, להתגבש כסיפור ולספק ערך לקהל היעד.

אנחנו מספקים שירותי כתיבה וניהול של תוכן שיווקי בכל רמה ובכל היקף – ממיקרו קופי של מילים ספורות ועד לטקסטים מקצועיים מפורטים, בהתאמה מלאה לקהלי היעד ולצרכים השיווקיים של הלקוח.

שירותי התוכן שלנו כוללים כתיבה שוטפת בעברית ובאנגלית – לאתרים, לכנסים, עלונים ועוד.

בניית תוכן לאתרים

ניהול פעילות תוכן פנים וחוץ ארגונית

ניהול תוכן לכנסים או אירועים

כתיבת מסמכים, אגרות, הרצאות ונאומים

כתיבה שיווקית

כתיבת תסריטים לסרטונים שיווקיים

קופירייטינג ומיקרו קופי

בניית תוכן לאתרים

אתר האינטרנט הוא המקום שבו אנחנו יכולים להציג בצורה המיטבית אותנו ואת הסיפור שלנו לקהלים הנבחרים. איפיון מוקדם של האתר בהתאם לצרכים השיווקים והעסקיים תורם בגיבוש תוכן אפקטיבי ומאפשר לתקשר בצורה הנכונה ביותר עם קהלי היעד, כדי לעורר מודעות, לייצר שיח, להביא ללידים, למכור או להניע לפעולה.

המרכיב הטקסטואלי באתר חשוב עבורנו לא רק בהיבט האינפורמטיבי אלא גם כחומרים שמהם נצליח להביא לתקשור אפקטיבי – אם באמצעות כתיבת תוכן SEO או כמידע שיוזרם לרשתות חברתיות, תוכן שיווקי ואחרים.

ניהול פעילות תוכן פנים וחוץ ארגונית

כל מהלך תוכן שבו נבחר, עליו להבנות ביעילות ובחוכמה. היעדים יכולים להיות חוץ ארגוניים ומופנים לקהלים כמו לקוחות, שותפים עסקיים או שאר בעלי עניין, או פנימיים – עובדים והנהלה בתקשורת פנים ארגונית. פעילות התוכן תשתנה בשפה, הטון או צליל בהתאם לצרכים והקהלים הנבחרים.

ניהול תוכן לכנסים או אירועים

פנייה ישירה לקהלים ספציפיים היא דרך אפקטיבית ופופולרית לייצר קשר והירתמות מצדם למהלך.

אנחנו מספקים מעטפת רחבה של רכיבי תוכן לכנסים, אירועים או מפגשים אחד על אחד הכוללים בין היתר: חומרים פרסומיים, מצגות, קופי לשילוט, הרצאות, נאומים ותדרוכים של דוברים – כל שצריך על מנת להפוך את ההשתתפות באירוע לאפקטיבי ביותר לצרכים השיווקיים והעסקיים.

כתיבת מסמכים, אגרות, הרצאות ונאומים

אנחנו מספקים שרותי כתיבה ככותבי צללים ובדיסקרטיות מלאה לכל צורך – החל מרמת האימייל הבודד לקולגות או עובדים וכלה ב- Ebooks או White papers מקצועיים ורחבי היקף.

כתיבה שיווקית

כתיבת תוכן שיווקי נועדה לספק מידע בעל ערך לקהל היעד באופן מעניין ולא פרסומי. שרותי הכתיבה השיווקית שלנו מתפרסים על פני שורה ארוכה של אמצעים ולכל צורך – בלוגים, ניוזלטר, עלונים ועוד.

כתיבת תסריטים לסרטונים שיווקיים

התמונה הנעה הפכה להיות אמצעי מרכזי להעברת המסר באופן אפקטיבי. שירותי התוכן שלנו מספקים בנייה של תסריטים קצרים או ארוכים המעבירים את המסר בצורה אפקטיבית לקהלי היעד.

קופירייטינג ומיקרו קופי

היכולת לפצח את הצורך במספר מילים מצומצמות הוא אתגר שאנחנו נכונים לו תמיד. על שמנו חתומים כמה מהסלוגנים המניעים ביותר של לקוחותינו, בין אם במשפט תג למהלך או ברמת הכפתור המניע לפעולה.

מה הסיפור שלך? צור קשר ונתחיל

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן