הפצה

כיצד הכי כדאי לקדם את התוכן – באמצעות יחסי ציבור או תוכן שיווקי? בקמפיין פייסבוק או בקידום ממומן בגוגל? האם נכון לבנות ניוזלטר לקהלים או להשקיע בבלוג איכותי? ריבוי הצינורות התקשורתיים הקיימים הוא עסק מבלבל המקשה על יכולת להכריע מי מהם מתאים או אפקטיבי יותר למהלך ולוכד את קהלי היעד.

הידע שלנו ביכולת בניהול ערוצי ההפצה והתקשורת תורמים ללקוח ביצירת החבילה האפקטיבית ביותר להגעה לקהלי יעד ובבניית קמפיינים מנצחים בערוצים השונים.

ניהול נכסים דיגיטליים

SEO – אופטימיזציה במנוע חיפוש

PPC - ניהול קמפיינים ממומנים

PR - יחסי ציבור

תוכן שיווקי

כתיבת בלוגים

קמפיין דואר אלקטרוני

ניהול נכסים דיגיטליים

הנכסים הדיגטליים יכולים להסתכם בתחזוקה שוטפת של האתר או להתרחב על פני זירות שונות ברשת כמו פייסבוק, לינקדין, פורומים מקצועיים ואחרות. כל אלה מצריכות הפקה רצופה, קבועה ואיכותית של תכנים. אנחנו יודעים לשמר עניין ולייצר שיח בקרב קהלי היעד לא רק בעת קמפיין, אלא גם בפעילות השוטפת ולאורך זמן.

SEO

כולם רוצים לראות את השם של המותג או האתר מופיע בעמוד הראשון, אבל לא כל אחד ראוי להיות שם. העסק, המותג והאתר שלך צרכים לרכוש זאת בצורה נכונה.

שירותי ה-SEO שלנו מכוונים להעצים את הנראות בתוצאות החיפושים באופן אורגני ולספק תנועה איכותית לאתר שלך.

PPC

פרסום באמצעות קמפיינים ממומנים מספק לעסקים את האפשרות להופיע בתוצאות החיפוש במהירות, עם היכולת לספק שליטה מלאה במלות מפתח, מודעות ותקציב. האפשרות לבודד ולנטר כל מרכיב בנפרד בקמפיין ממומן, הופך מהלכים אלה לאחד מהאפקטיבים בהגעה לקהלי יעד.

שירותי ה-PPC שלנו כוללים הרבה מעבר לניהול מודעות Google ומכילים את כל הרשתות שניתן להעלות על הדעת – מחיפוש ממומן למימון ברשתות חברתיות,  משופינג לרימרקטינג, מג'ימייל ליוטיוב – כל סוג של קמפיין שמביא לתוצאות ה-ROI הטובות ביותר.

PR - יחסי ציבור

יחסי ציבור טובים נמדדים ביכולת להעביר בדרך אלגנטית ומדוייקת את הסיפור שלכם. הניסיון שלנו בעבודה מול מערכות תקשורת מסורתיות, עורכים וכתבים מספק עבורכם אפשרויות לנצל את הכלי של יחסי הציבור בצורה מיטבית לצרכים שלכם, בין אם מדובר בניהול של מוניטין, התמודדות מול משבר או בקידום שרות או מוצר מול קהלי היעד.

תוכן שיווקי

זירות התוכן של היום מקיפות הרבה מעבר ליצרני התוכן של פעם כמו מערכות של עיתונים. היום, יצירה של תוכן שיווקי איכותי יחד עם שימוש בפלטפורמות הפצה מתקדמות כמו Outbrain ו- Taboola מאפשר לכם להגיע ולהשפיע ישירות על קהלי היעד הנבחרים בצורה אפקטיבית ונכונה.

כתיבת בלוגים

אם האתר הוא הבית הדיגיטלי שלך, הבלוג הוא הלב הפועם בבית – המחולל של התוכן המעודכן והרלוונטי ביותר לקהלי היעד. רבים נוטים להתייחס לבלוג כאל כלי לקידום אורגני (SEO), עבורנו הוא הרבה מעבר לכך. בלוג שכתוב טוב מייצר עניין ובאזז, מספק תוכן לפלטפורמות מחוץ לאתר כמו פייסבוק או לינקדין ושומר על רמה קבועה של תקשורת עם קהלי היעד.

קמפיין דואר אלקטרוני

גם בעידן של טכנולוגיות תקשור מתקדמות, שיווק באמצעות דואר אלקטרוני נשאר רלוונטי מתמיד. למעשה, אם עושים קמפיין דואר אלקטרוני נכון באמצעות ניוזלטר או הודעות ייעודיות, המגובה בדאטה, מיקוד בקהלים ובחינה מוקדמת, הערוץ הופך לאפקטיבי במיוחד.

שירותי קמפיין דואר אלקטרוני כולל ניהול רשימות התפוצה וחלוקה לקבוצות ייעודיות להעצמת האפקטיביות, הכנת סדרות של הודעות דואר התפורות לכל קהל ומדידת האפקטיביות ב- A/B testing ובמהלך הקמפיין וניהול של ניוזלטר לאורך זמן.

מה הסיפור שלך? צור קשר ונתחיל

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן