מיתוג

עיצוב הופך את המהלך לאנושי. קריאייטיב מצטיין – לבלתי נשכח.​

עיצוב הנראות של הלקוח מהווה זרוע משלימה לבניית השפה הטקסטואלית. ביחד, הם יוצרים חוויה כוללת עבור קהלי היעד הכוללת שפה, צורה וצבע.

אנחנו מספקים מעטפת רחבה של שירותי עיצוב, מיתוג וגרפיקה בכל קנה מידה.

בניית זהות מותגית

עיצוב שפה גרפית

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה

עיצוב לדפוס

עיצוב לרשת

בניית זהות מותגית

החלק הראשון של זהות מותגית הוא מי שאתם חושבים שאתם, החלק השני הוא כיצד הקהלים שלכם תופסים אתכם. שימוש בצבע נכון, עיצוב הלוגו ובחירת הפונטים המתאימים – כל אלה ואחרים משפיעים רבות על האופן שבו היעדים, החוזקות והערכים משתקפים ונתפסים בקרב קהלי היעד.

עיצוב שפה גרפית

עיצוב גרפי לא נועד רק להפוך דברים ליפים יותר אלא הוא כלי אפקטיבי לעמידה ביעדים, התמודדות אל מול אתגרים ויצירת סיפור בכלים ויזואליים. אנחנו נהפוך את העיצוב ליפה יותר, ולא פחות חשוב – לאפקטיבי לצרכים של הלקוח ושל קהלי היעד.

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה

אתר הוא לא סתם כרטיס ביקור ברשת, הוא הליבה החיה והנושמת של החברה, השרות או המוצר. ככזה, האתר חייב לשקף בצורה המיטבית אתכם ואת הצרכים שלכם. בין אם מדובר באתר מכירתי או אתר המניע ליצירת לידים או התקשרות – אנחנו נדאג לאפיין, לעצב ולבנות את האתר בכלים מתקדמים ומדוייקים ובהתאם לצרכים הנבחרים.

עיצוב לדפוס

בדור הנוכחי קיימת נטייה לשכוח שהעולם לא קיים רק בדיגיטל. לא אצלנו. שירותי העיצוב שלנו מספקים פתרונות 360 וכוללים גם עיצוב מודעות, פוסטרים, מצגות או כל צורך אחר העולה על הדעת.

עיצוב לרשת

העולם הדיגיטלי כולל מגוון רחב של מוצרים ויזואליים, החל ממודעות לרשתות החברתיות וכלה בבאנרים, ניוזלטר ואחרים. אנחנו מוכשרים לכל משימה שהיא ליצירת שפה ויזואלית ברשת

מה הסיפור שלך? צור קשר ונתחיל

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן